Știri și evenimente

Anunt concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata

Primaria comunei Vidra, judetul Ilfov, organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a urmatoarelor functii publice de executie vacante :  2 posturi de Inspector clasa I, grad profesional Debutant -(...)

Anunt concurs Referent clasa III, grad profesional Asistent – Compartiment Stare civilă

Primaria comunei Vidra, judetul Ilfov, organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a urmatoarelor functii publice de executie vacante :  1 post de Referent clasa III, grad profesional Asistent - Compartiment(...)

Anunt participare / Invitatie servicii paza

In link-ul de mai jos gasiti documentele necesare pentru participare. Descarcare documente In link-ul de mai jos gasiti documentul "Declaratie cu privire la participantii inscrisi la procedura" Descarca documentul In link-ul de mai jos(...)

Zilele Liceului Teoretic Alexandru Rosetti

Un eveniment social important in viata comunei Vidra

Cupa Primăverii la Fotbal

Pe data de 20 Aprilie 2011 primăria comunei Vidra a organizat prima ediție a "Cupei Primăverii la Fotbal".

Inapoi